V okviru projekta NE ZAVRZI OBLEK, OHRANI PLANET ponovno vabimo na izmenjevalnico rabljenih oblačil.

Z izmenjavo želimo našim oblačilom dati priložnost, da se vrnejo v ponovno uporabo. Hkrati pripomoremo k čistejšemu okolju in poskrbimo, da odslužena oblačila ne končajo na odlagališču odpadkov.

Izmenjevalnica oblačil bo potekala 9. maja 2024 – istočasno bo potekala tudi zbiralna akcija starega papirja.

Poleg oblačil si bomo tudi tokrat izmenjevali otroške ter mladinske knjige. IGRAČ NE ZBIRAMO.

Učenci lahko od doma prinesejo:

• ČISTA IN OHRANJENA OBLAČILA; takšna, kot bi jih tudi sami želeli obleči – poudarek na kosih, primernih za pomlad in poletje (NE NOSIMO perila, nogavic in obutve);
  • OHRANJENE IN NEPOPISANE KNJIGE OTROŠKE LITERATURE (kartonke, slikanice…) – KNJIGE, PRIMERNE STAROSTI, KI NE BODO NAŠLE NOVIH LASTNIKOV, BOMO PODARILI VRTCU.

Oblačila, ki bodo ostala, bomo podarili lokalni dobrodelni organizaciji.