Komaj smo čakali, da pride dan, ko bomo vsi učenci šole preživeli popoldne in noč v naši šoli.

Tako smo se vrnili v šolo v četrtek, 12.5. s polnimi potovalkami, blazinami, vzglavniki in veliko dobre volje, saj smo vedeli, da nas čaka veliko zanimivih dejavnosti.

Skupaj smo prebirali knjige, risali, ustvarili predstavo s kamišibajem, pekli penice, iskali zanimivosti v Escape room, povečerjali testenine z omako in solato, odšli na sprehod do Pristave, kjer smo dobili slastne palačinke pri naši bivši učiteljici Tilki, se z lučkami vrnili v šolo in prespali v spalkah v svojih učilnicah.

Zjutraj pa smo pozajtrkovali, si v nahrbtnike naložili malico in se odpeljali proti Miklavžu na Gorjancih, kjer smo preživeli čudovito, toplo, sončno dopoldne ob poslušanju zanimivosti učne poti po Gorjancih, ki nam jih je pripovedoval g. Simčič in zavoda za varstvo narave in logar iz Zavoda za gozdove.

Utrujeni in zadovoljni smo se opoldne vrnili v šolo. Kako pa smo se imeli, pa si lahko ogledate tukaj