Na zadnji šolski dan v tem letu smo imeli razredni izbor talentov. Pripravili smo izvirne točke s katerimi smo se predstavili sošolcem in razredničarki. Predstavile so se dekleta s pevsko točko, David je predstavil hitrostno sestavljanje Rubikovih kock z enim vdihom, Žana je kot Francozinja odkrivala lepote Francije, Nik je v 4. sekundah spil sok, ni nam manjkalo tudi humorističnih vložkov z reklamami, kjer so se izkazale Ana , Neža Sara in Ula. Zmagovalec talentov 5. razreda je postal Maj, ki nas je navdušil z  odličnim igranjem na klavir. Vlogo voditeljice je odlično odigrala Manca, ne smemo pa pozabiti na žirante; Aneja, Marcela, Davida in Jerneja. Imeli smo tudi skrivnega gosta talentov, naša učiteljica TJA  Anja se je predstavila s čudovito angleško pesmijo.

Ta dan smo se tudi obdarovali, imeli srečelov in se posladkali z Božičkovimi dobrotami, ki nam jih je pustil v nogavicah. Zaključili pa smo z ogledom filma Božična pesem.

Se vidimo prihodnje leto!

Srečno, zdravo in petic polno leto vam želimo učenci  in razredničarka 5. razreda Brigita Prus

FOTOGRAFIJE