Spoštovani učenci, starši in učitelji!

Ker je tu že mesec junij, bo v šolski knjižnici spet pestro. Da bomo vse lažje opravili, vas prosim, da:
  •  vrnete vse izposojeno gradivo in to čimprej;
  •  imate vsak dan po urniku s sabo učbenike, katere imate izposojene iz sklada, da jih boste vrnili po navodilih učiteljev;
  •  učbenike pred oddajo skrbno odvijte in preglejte; samolepilnih folij ne odvijajte;
  •  za poškodovane in izgubljene učbenike se plača odškodnina.
Objavljamo Izbor učbenikov in delovnih zvezkov za naslednje šolsko leto.
V naslednjih dneh boste LAHKO prejeli naročilnice trgovin. Izpolnjene lahko oddate tudi k nam, v knjižnico. Sicer pa so trgovine obveščene o našem izboru in lahko vse kupite direktno v trgovinah ali po spletu.
Če bomo pravočasno vse vrnili in poskrbeli že za naslednje šolsko leto, se bomo lahko brezskrbno veselili počitnic!
Hvala vam za vse obiske v knjižnici in za strpnost, saj smo imeli letos zaradi COBISSa veliko dodatnega dela, nekaterim hvala tudi za pomoč! Podobno bo še v naslednjem šolskem letu, vendar bomo zdržali, a ne? Že velja: Lepa beseda lepo mesto najde!
Torej se vidimo, da vse opravimo in dobrodošli tudi v naslednjem šolskem letu!
                                                       knjižničarka in upraviteljica učb. sklada: Jelka Močnik