Spoštovani starši,
tudi vi se verjetno večkrat sprašujete: Kaj naj storim, da otroka zavarujem pred pretirano uporabo zaslonske tehnologije?

Ena izmed možnosti za to je, da otrok bere revije, s katerim mu ne bo dolgčas. Zato tudi letos učencem naše šole omogočamo naročilo kakovostnih revij Mladinske knjige (Cicido, Ciciban, Cici zabavnik, Moj planet, Pil in Gea) po najugodnejših cenah – kar do 35 % ceneje kot v prosti prodaji.

Zakaj je pomembno brati kakovostne revije je mag. Barbara Hanuš odlično predstavila na svojem spletnem predavanju, ki si ga lahko ogledate na povezavi:  https://bit.ly/4esUfo1

Mladinska knjiga je rok za zbiranje naročil podaljšala do petka25. oktobra 2024. Izpolnjeno naročilnico, ki jo najdete v priponki mi oddajte do omenjenega petka. Naročilnice v fizični obliki se nahajajo tudi v naši šolski knjižnici.

Skupaj lahko »naše« otroke spodbudimo, da bodo uživali v revijah in se hkrati urili v razumevanju in branju!

Kaj vse vam poleg kakovostne vsebine in raznih ugodnosti prinašajo naše revije, si lahko ogledate TUKAJ.
Lep pozdrav,

knjižničarka in poverjenica za revije Anita Škrbec