Spoštovani!

Z veseljem vas obveščamo, da bomo tudi letos izvedli razpis za financiranje oskrbnine za vrtec. Lanski izjemno pozitivni odzivi so nas prepričali, da je bila dobrodelna akcija dobro sprejeta tako s strani staršev kot tudi vrtcev.

Letošnji razpis je namenjen staršem, ki so slovenski državljani, rojeni leta 1990 ali kasneje, in katerih otrok obiskuje vrtec v Sloveniji.

Osnovni podatki o akciji

• Plačilo oskrbnine za vrtec za mesec november 2023 – znesek vključuje oskrbnino in prehrano, ne pa morebitnih drugih stroškov, kot na primer udeležba na taboru, interesne dejavnosti ipd.
  • Prijavijo se lahko slovenski državljani, ki so rojeni leta 1990 ali kasneje in je njihov otrok vključen v vrtec v Sloveniji
  • Oskrbnino bomo plačali do 10.000 otrokom
  • Znesek oskrbnine za posameznega otroka bomo nakazali neposredno na bančne račune vrtcev

Tako kot lani, bo tudi letos razpis izvedla Fundacija – zbiranje prijav, obveščanje staršev, prijava na FURS itd. Prijava je mogoča izključno prek spletne strani www.fundacijabb.org/razpis, in sicer od 28. 9. od 8.30 do 19. 10. 2023 do polnoči.