Spoštovani starši bodočih prvošolcev!

Obveščam vas, da bo v mesecu februarju 2021 potekal vpis otrok v 1. razred Osnovne šole Stopiče. Starši vpisujete otroke, ki v koledarskem letu 2021, dopolnijo 6 let starosti (so rojeni leta 2015).

Vpis bo potekal po točno določenem razporedu. O dnevu in uri boste starši obveščeni osebno po pošti. Zaradi zagotavljanja varnosti (z vidika preprečevanja okužbe z virusom Covid 19) vas prosim, da dosledno upoštevate dodeljen termin.

V primeru, da se srečanja na določen termin ne bi mogli udeležiti, me kontaktirajte na e-naslov: marijanca.kolar@osstopice.si ali pokličite na tel. št.: 07 30 80 912.

Vljudno vas vabim tudi na virtualno srečanje Moj otrok bo postal šolar. Srečanje bo preko Google Meet-a izvedeno v četrtek, 4. 2. 2021, ob 17. uri. Na srečanju bom spregovorila o pripravi otrok na šolanje ter vas bom podrobno seznanila s postopkom vpisa otrok v 1. razred.

Svetovalna delavka Marijanca Kolar