Spoštovani učenci!

V okviru razrednikovih ur bodo potekale predstavitve srednješolskih izobraževalnih zavodov. Na predstavitvah boste pridobili informacije o programih, ki se izvajajo na posamezni šoli, o značilnostih posameznih poklicev, možnostih za zaposlitev oz. študij po končanem šolanju, zahtevnosti posameznih programov …

V MESECU OKTOBRU SE BODO PREDSTAVILI:

9.10. 2020 – KMETIJSKA ŠOLA GRM IN BIOTEHNIČNA GIMNAZIJA (Programi: Pomočnik v biotehniki in oskrbi, Gospodar na podeželju, Cvetličar, Vrtnar, Slaščičar, Mesar, Kmetijsko-podjetniški tehnik, Naravovarstveni tehnik, Tehniška gimnazija)

16.10. 2020 – SREDNJA STROJNA ŠOLA (Programi: Pomočnik v tehnoloških procesih, Inštalater strojnih inštalacij, Oblikovalec kovin orodjar, Strojni mehanik, Avtokaroserist, Avtoserviser, Mehatronik operater, Strojni tehnik, Tehnik mehatronike)

Svetovalna delavka Marijanca Kolar