Spoštovani učenci!

Na Gimnaziji Novo mesto v šolskem letu 2020/21 že deveto leto zapored vabijo na Akademijo znanja.

Gre za projekt neformalnega izobraževanja, namenjen učencem 8. in 9. razreda osnovnih šol s področja Dolenjske in Bele krajine, ki so nadarjeni in vedoželjni, svoje znanje pa bi radi nadgradili z zanimivimi vsebinami, ki jih je mogoče uporabiti tudi v vsakdanjem življenju.

Akademija znanja poteka v obliki SOBOTNIH DELAVNIC na Gimnaziji Novo mesto pod vodstvom gimnazijskih učiteljev ob pomoči dijakov – asistentov, učenci pa v sproščenem vzdušju na zanimiv način pridobivajo nova znanja in veščine.

Izvedba temelji na DVEH ZAPOREDNIH DELAVNICAH, s programi bodo pokrili različna predmetna področja. Posamezna delavnica bo trajala uro in pol.

Vsi udeleženci delavnic bodo brezplačno prejeli vse potrebne učne pripomočke in kosilo.

PREDVIDENI SO NASLEDNJI TERMINI IZVEDBE:

sobota v novembru – 14. 11. 2020

sobota v januarju – 23. 1. 2021

sobota v februarju – 27. 2. 2021

Delo bo potekalo po naslednjem urniku:

9.00 OTVORITEV AKADEMIJE ZNANJA
9.30 – 11.00 DELAVNICA 1
11.00 – 11.30 ODMOR (TOPLA MALICA)
11.30 – 13.00 DELAVNICA 2

Podrobnosti programa in vsebine delavnic bodo sporočili po zbranih prijavah!

Gimnazija bo udeležence sprejela po zaporedju prispelih vlog – do zapolnitve mest.

POHITITE S PRIJAVO PRI SVETOVALNI DELAVKI MARIJANCI, ČE VAS ZANIMA UDELEŽBA NA DELAVNICAH!