Bralno tekmovanje Centra Oxford je zaključeno. Učenci ste sodelovali pri bralnem tekmovanju Bookworms v angleščini in Bücherwurm v nemščini.

Četrtošolci in petošolci ste prebrali dve, učenci 6.-9. razreda pa tri knjige v angleščini. Sodelovalo vas je za skoraj polovico več kot lani. Še posebej pridni ste bili učenci 4., 5., 6. in 7. razreda. Skupaj bo pri angleščini prejelo priznanje 48 učencev.

Pri nemščini ste prebrali knjigo Die Ameise und die Heuschrecke oz. Der Nordwind und die Sonne. Tudi bralcev nemških knjig je bilo letos več kot lani. Bili ste zelo uspešni, saj vas bo kar 23 prejelo priznanje!

Še posebna pohvala velja tistim učencem, ki ste tekmovali pri obeh jezikih!

Center Oxford je med vsemi sodelujočimi izžrebal tudi nekaj učencev, ki so prejeli knjižno nagrado.

Med izžrebanimi je tudi učenka naše šole Manca Lukšič, ki je nagrajena s knjigo Oma Fix und das gelbe Band.

Iskrene čestitke vsem sodelujočim!

Mentorici bralnega tekmovanja vam želiva še veliko bralnih podvigov!