Spoštovani starši!

Počitnice se iztekajo, le še nekaj dni in vaši otroci bodo ponovno prestopili šolski prag.

Učenci od 2. do 4. razreda pridejo v šolo 1. septembra ob 8.20. V garderobi se preobujejo in pridejo v svojo matično učilnico, kjer jih bova pričakali razredničarki. Učenci 2. in 3. razreda v šoli dobijo nekaj šolskih potrebščin in delovnih zvezkov, zato naj s sabo prinesejo PRAZNO šolsko torbo.

Prvi šolski dan je že organizirana šolska prehrana, tako malica kot kosilo. Če vaš otrok ne bo na kosilu (od 12.00 do 12.15), ga je potrebno odjaviti. To storite na enak način, kot v lanskem šolskem letu (prek aplikacije na spletni strani šole).

Prvi šolski dan NI ne jutranjega varstva ne podaljšanega bivanja. Z delom zaključimo ob 12.00. Če bodo učenci odhajali domov sami, naj imajo to zabeleženo v beležnici.

Prijetno preživite zadnje počitniške dni. Na svidenje prvega septembra!

Učiteljice PŠ Dolž