Skozi celo šolsko leto smo pri Miškah izvajali dejavnosti v sklopu gozdne pedagogike. Gozd nam je v vseh letnih časih nudil varno zavetje. Sprejeli smo ga za svojega. Skozi izvajanje gozdne pedagogike so se krepili naši medsebojni odnosi in sodelovanje; v gozdu smo se naučili sprostiti in sobivati z naravo.

Pridobili smo veliko gozdnega znanja, ki smo ga s pridom uporabljali pri nadaljnjih raziskovanjih. Sprejeli smo celo male gozdne prebivalce, ki nas ne prestrašijo več tako zlahka. Otroci so postali pravi mali raziskovalci in varuhi gozda.
V tem tednu smo izvedli raziskovalni dan s poudarkom na umetnosti – raziskovali smo naravna barvila, ki nam jih nudi narava, otroci pa so se preizkusili tudi v tiskanju na blago.
Več utrinkov naše dogodivščine si lahko pogledate TUKAJ.

FOTOGRAFIJE

Zapisala Maja Klobučar